sobota, 30 czerwca 2018

1927/ Szufladka na skarby...

Już jakiś czas temu, przy okazji tworzenia albumu, pociapałam czarnym gesso drewniany shaker-box po elementach kreatywnych, z myślą stworzenia coś z niego. Co i rusz robię remanent w swoich przydasiach i wpadły i w ręce resztki papierów i elementy do samodzielnego wycinania z kolekcji: "Hallowe'en in Wonderland Graphic 45. Nie zostało mi nic innego, jak dokończyć zaczęte "dzieło"- szufladkę na skarby, czyli wycinanki tematyczne, do kompletu z albumem i kapeluszem. Wiem, że gdzieś miałam też malutkie uchwyty, które fajnie by pasowały do szufladki, ale niestety nie mogę ich znaleźć. Zatem będę zmuszona pofatygować się do sklepu z odpowiednimi artykułami i zakupić takowy, wtedy szufladka nabierze wyrazu.Komplet wystawiam na sprzedaż; zainteresowanych proszę na:
jadwigakluczynska@o2.pl 
Kapelusz można znaleźć pod postem: "Modelujemy kapelusz"
Album pod postem: "Hallowe;en in Wonderland"
i na Youtube

Jadwiga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję- szczególnie za te z cennymi uwagami... :) Dziękuję za Waszą obecność, za życzliwość i przyjaźń, która się rodzi z małych gestów- każdy bowiem z Was jest dla mnie wyjątkowy i cenny, który "kładzie" ślad na to, co robię, a co za tym idzie- na moją historię... :) Rozgość się zatem, miły gościu na moim blogu i zostań tu na dłużej :)

2036/Niezwykły (twój) dziennik...

Co takiego niezwykłego w twym dzienniku, że o tym wspominam? Jest jak kalendarz z trzysta sześćdziesięcioma pięcioma dniami, ale...

Czym oddycham :/