czwartek, 2 lutego 2017

1664/ Travel...

 Album, jak tytuł posta wskazuje, stworzony na pamiątki z podróży, czy wojaży. Na bazie niechcianych, żółtych kopert, które wykleiłam czarnym brystolem. Album posiada zatem zakamarki na tagi, liściki, zdjęcia czy pocztówki pamiątkowe. W kopertach znalazły się ozdobne karty, na które można przykleić zdjęcia. Dodatkowo zaopatrzyłam album w pocztówki odzyskane ze starego kalendarza ściennego. Stworzony jeszcze na obczyźnie, ale jakimś cudem nie sfilmowany, ani obfocony. Nadrabiam teraz, gdy mam do sfilmowania mnóstwo jeszcze prac poczynionych na obczyźnie.


 

Kochani, bardzo dziękuję za Waszą obecność, za miłe słowa jakie pozostawiacie w komentarzach i za troskę. Niestety, ostatnio nieco niedomagam, toteż jak zauważyliście, nie wrzucam nowych prac, bowiem nie tworzę. Robię tylko zdjęcia "zapomnianych prac i filmuję albumy, bowiem jestem zbyt słaba, by godzinami siedzieć przy komputerze. Jestem w trakcie wizyt w gabinetach lekarskich i badań... dziękuję zatem za troskę, za e-maile,za sms'y. 
Cieplutko pozdrawiam i serdeczności życzę <3

1955/ W poszukiwaniu Jesieni...

Trudno usiedzieć w domu, gdy za oknem iście letnia pogoda.  Zatem wyciągam z tego korzyści... Postanowiłam nawiedzić Bydgoski Ogród Bot...

Czym oddycham :/