poniedziałek, 16 stycznia 2017

1659/ Dziękuję...

Kochani, dziękuję za Waszą obecność, za przemiłe komentarze pod poprzednimi postami, za wszystkie niespodzianki kierowane w moją stronę. Jestem Wam winna wyjaśnienie; otóż po powrocie do domu, zmogła mnie "tajemnicza" choroba- ni to grypa, ni nie wiadomo co... A dowiem się tego być może w najbliższy czwartek od lekarza rodzinnego, bowiem dopiero ów termin był najbliższy (czyli przeszło tydzień). Przyznajcie, że jak na lekarza rodzinnego, to dość długi termin oczekiwania; pewnie do specjalisty nie czekałabym wiele dłużej. No cóż: cięcia :p. Ale dość utyskiwania. Dzisiejszy post dla Tych Wszystkich sieciowych Przyjaciół, czyli dla Was, bowiem Wasza obecność jest dla niewątpliwie ważna, by działać, tworzyć i cieszyć się każdym kolejnym dniem :))) Po powrocie znalazłam na biurku "dowody" Waszej życzliwości i przyjaźni <3  Oto i one, za które dziękuję z całego serca. Wybaczcie, że tak późno, ale robię to w chwili, gdy odrobinę lepiej się poczułam i na ile i wystarczy sił, by siedzieć przed komputerem. dziękuję zatem:
 od Kasi z "przez dziurkę od klucza"
 od Marzenki ze "świata cieni"
...i świąteczne dla mnie i...
dla rodziny syna ;)
 od Małgosi X z "papierowego jarmarku"
 od Krysi z "w moim kąciku"
 od Ewuni z "evebellart"
 od Alicji z "krainy papieru"
 od Danusi z "moich cudów cudeniek"
 od Janusza z "moje hand made"
od Ewuni z "ogrodu, cardmakingu, pasji"
 od Ani z "przystanku kłodzko"
 ...z naparstkiem i...
 ...notesem z okładką z monogramem
 od Basi z "pięciu pór roku"
 ...i liścik pełen pozytywnych uczuć i myśli <3


Kochani, Bardzo Wam dziękuję za pamięć i nieocenioną obecność. Nie mogę jednak obiecać Wam, że natychmiast będę odwiedzać Wasze blogi i zostawiać komentarze- czuję się zbyt słabo, by sprostać temu zadaniu, za co serdecznie przepraszam, prosząc jednocześnie o wybaczenie. Jednak, gdy odzyskam siły, obiecuję, że "nie pozostawię na Was suchej nitki" :))) Przypominam też o waszych notesach- czekam na kuriera, który przywiezie moje skarby z UK, w których między innymi są kolejne notesy i zacznę powoli je wysyłać. Proszę zatem o jeszcze chwilę cierpliwości :)))

1936/ Ogród Botaniczny...

Każdego roku staram się odwiedzać Ogród Botaniczny, który mocno się wpisał w moje dziecięce lata, kiedy niemal dnia dnia było, żebym po nim...

Czym oddycham :/