poniedziałek, 28 września 2015

1308/ MOO...

Cóż to takiego jest MOO... Otóż jest to mniejsza forma od ATC; praca, czy dany temat musi się zmieścić na powierzchni kartonika o wymiarze 1,1 x 2,8 cala czyli 2,8 x 7 cm. Kiedy w Art-Grupie ATC przeczytałam o propozycji wykonania MOO, zastanawiałam się 3 dni, czy podołam wyzwaniu.
Pomyślałam, że nic, co nie wybiega poza margines wyobraźni, nie może mnie pokonać. Wzięłam więc głęboki oddech, z podziemi wygrzebałam owady, i jestem tu z moim tryptykiem: "Chrząszcze i żuki" a właściwie czwórką MOO ;) Jak zapisywałam się do wymiany, nie wiedziałam skąd wezmę owady; miałam wygrzebać z ziemi; i tak się niemal stało. Zanurkowałam w kartonach z napisem: PRZYDA SIĘ i w trzecim z kolei znalazłam znaczki pocztowe poodrywane z przesyłek i schowane, na zasadzie; przyda się ;) I się przydały, tym bardziej, że na owych są owady i jest ich cała wydana seria, czyli cztery ;) Nie wiem, czy moje owady można zaliczyć do chrząszczy i żuków, ale owad to owad :p Najwyżej będę kopać dalej za chrząszczami i żukami ;)
 Wprawdzie nie jest to tryptyk, ale chciałam wykorzystać całą serię znaczków... 


Wasza Jadwiga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję- szczególnie za te z cennymi uwagami... :) Dziękuję za Waszą obecność, za życzliwość i przyjaźń, która się rodzi z małych gestów- każdy bowiem z Was jest dla mnie wyjątkowy i cenny, który "kładzie" ślad na to, co robię, a co za tym idzie- na moją historię... :) Rozgość się zatem, miły gościu na moim blogu i zostań tu na dłużej :)

2036/Niezwykły (twój) dziennik...

Co takiego niezwykłego w twym dzienniku, że o tym wspominam? Jest jak kalendarz z trzysta sześćdziesięcioma pięcioma dniami, ale...

Czym oddycham :/