niedziela, 3 maja 2015

1157/ Osobiście i szczerze...

...cokolwiek tytuł posta nie znaczy... Po raz pierwszy w mojej przygodzie z papierzastymi, pokusiłam się zrobić coś na wygląd puzzli na papierkach z Lemoncraft: "Dom Róż". Wycięłam je sobie na wczorajszym skrapowaniu u Oli i okleiłam. Nie miałam nadal pomysłu na ich ozdobienie, ale po powrocie do domu, wpadł mi w ręce katalog z którego wycięłam grafikę i te dwa słowa: "Osobiście i szczerze", które to wydawały mi się być odpowiednie do wykorzystania na tę formę pracy. W ten sposób powstał prototyp pracy, jaką będę robić na wymianę... Ale o tym w kolejnym poście, po dokonaniu się na owej stronce losowania par :)))


 
Kochani, i moja gorąca prośba; za miesiąc przylatują do mnie wnukowie- będzie pełna chata. Ale nie o tym... Moja wnusia, Oleńka w tym miesiącu kończy 3 latka- jest fanką świnki Peppe- ja osobiście jestem anty talenciem, ale do Was prośba; kto mógłby zrobić choćby drobiazg, karteczkę czy cokolwiek, co ucieszyłoby moją wnusię; bo nic tak babci nie ucieszy jak uśmiech dziecka :)))
Wasza Jadwiga 

1877/ Noc moim sprzymierzeńcem...

Poczynione w nocy z grafikami; bezsennej nocy...  Grafiki w jakiś zastanawiający sposób namnażają się w domu; wynajduję je w resztkach ...

Czym oddycham :/