poniedziałek, 13 kwietnia 2015

1131/ Owocne spotkanie u Oli...

W minioną sobotę odwiedziłam Olę, z która razem popracowałyśmy kreatywnie. Wynikiem spotkania jest parę prac, których nie pokażę teraz. Wspólny czas wykorzystałam na przygotowanie kolejnych drobiazgów na moje "Jubileuszowe rozdanie"


Z rozpędu też, czy może bardziej spontanicznie, wykonałyśmy z Olą super taga, korzystając ze starej "mądrej" książki. Nie ukrywam, że z powodu tych mądrości zawartych w książce, zaszalałyśmy nieco z Olą :p Zdjęcia taga do obejrzenia na blogu Oli; "Papier i Nożyczki", bowiem tak na prawdę, ja tylko podpowiadałam, a to Ola męczyła się z jego wykonaniem. Poza tym Oli książka, Oli dodatki, Oli rączki ;) Ale siedzenie przy biurku u Oli to nie wszystko, przy pysznych oponkach "produkcji" Oli i napojach; niekoniecznie wyskokowych, spędziłyśmy razem fantastyczne chwile (oby tych więcej) ;) podglądając pracowników instalujących ogrodzenie, ale też otoczenie, w którym natura ma teraz swój głos :)))
Poniżej widoki z wielkiego balkonu Oli...


Ze spotkania przywiozłam sobie mały prezencik od Oli, fantastycznego ATeCiaka. 
Uwielbiam tę formę twórczości papierzastej; dlaczego ja ich nie tworzę?... :p
Chyba będzie się trzeba nad ich tworzeniem głęboko zastanowić.
Pozdrawiam- Jadwiga

1915/ Szukając odpowiednich słów...

Rój myśli przeglądający się w blasku wschodzącego słońca, zniewolone w porannej rosie; tyle myśli, tyle słów, które chciałabym wylać na &...

Czym oddycham :/