poniedziałek, 27 października 2014

1003/ Mikołajkowe rozdanie...

Będąc na "obczyźnie", jak wiecie nie próżnuję, robię kwiatki pasmanteryjne. Niektórzy zastanawiają się, kiedy mam na nie czas. Robię je w czasie drzemek wnusiów lub wieczorami, kiedy po kąpieli idą do łóżeczek, a my dorośli, jeszcze trochę ze sobą przebywamy ;)  Poprzednim postem "otworzyłam" kolejny tysiąc- to jeden z powodów, by podzielić się kwiatkami i może czymś jeszcze. Drugi powód, to Mikołajki, którego to dnia wracam do Polski. Trzeci to przyjemność dzielenia się tym, co samej sprawia mi radość... Oto i banerek do pobrania dla tych, którzy są chętni zgarnąć trochę kwiatków i coś jeszcze. Nie będę Was zamęczać zasadami, sami bowiem wiecie co możecie zrobić :)
A oto i banerek do pobrania  ;)
i prośba z mojej strony, proszę o podawanie linków do swoich stron w komentarzach ;)


Oczywiście losowania i wysyłki (na terenie Polski) dokonam tuż po moim powrocie do kraju
 A poniżej zdjątko na którym uwieczniłam wnuczęta w czasie drzemki <3


Pozdrawiam Wszystkich cieplutko <3
Jadwiga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję- szczególnie za te z cennymi uwagami... :) Dziękuję za Waszą obecność, za życzliwość i przyjaźń, która się rodzi z małych gestów- każdy bowiem z Was jest dla mnie wyjątkowy i cenny, który "kładzie" ślad na to, co robię, a co za tym idzie- na moją historię... :) Rozgość się zatem, miły gościu na moim blogu i zostań tu na dłużej :)

2054/ Przy porannej kawie...

Dawno nie było u mnie kartki, ale jest; okoliczności zmuszają do wykonania kilku. Kawa z meniskiem wypukło- wklęsłym i...  po ciężkich bó...

Czym oddycham :/