wtorek, 8 października 2013

607/ Remont i karteczka od Ani...

Jedno pomieszczenie wyremontowane- nie licząc łazienki i ubikacji, w których oprócz odświeżenia nie zrobiłam żadnych zmian. Za to mniejszy pokój, by nie powiedzieć: klitka (2,5x3.0 m) nabrał już koloru.
Pozostanie mi jego zagospodarowanie na sypialnię. Z kącikiem kreatywnym już się nie zmieszczę, więc muszę pomyśleć o powrocie do kuchni. Już w niej tworzyłam, więc nie będę miała z skrupułów. Pokoikowi nadałam tym razem zdecydowanego koloru, z którego jestem bardzo zadowolona, choć przed wymalowaniem miałam obawy...


Sufit i ściana okienna są białe


Kolor ścian natomiast, jak wspominałam wcześniej, zdecydowany- to "brzoskwiniowy sad" Śnieżki.


A poniżej widok z okna- nie mogłam się powstrzymać, by nie uchwycić tej chwili... :)


I na koniec pochwalę się buttonami, które zakupiłam sobie u Ani w Lemoncraft... i dzisiaj przyszły. W rzeczywistości są jeszcze piękniejsze :)

Buttony Vintage 2

Buttony Nuty 1

Buttony Napisy 1

Buttony Zegary 2


Obrazki zaczerpnięte z Ani strony, są podlinkowane. W każdej chwili można kliknąć w obrazek, by znaleźć się w sklepiku Ani i nie tylko pooglądać te cudeńka, ale być może skusić się na nie, bowiem warte są grzechu :)
Dostałam też piękną karteczkę od Ani, której prace są zachwycające- spójrzcie sami  :)


Aniu- jeśli trafisz tu, na mojego bloga, to wiedz, że ja też o Tobie myślę :)

1916/ Słabość do naparstków...

Słabością niemal każdej krawcowej są naparstki; są i moimi z racji zawodu. Kolejny spacer przyniósł niespodziankę; stałam się posiada...

Czym oddycham :/