piątek, 25 października 2013

622/ Podziękowanie i wirtualna karteczka...

Tytuł... dość oficjalny. Jednak pragnę podziękować Wam za obecność na moim blogu, za komentarze pełne życzliwości, za życzenia zdrowia, którego tak bardzo mi teraz potrzeba, za ciepłe słowa powodujące wzruszenia serca...  :)  Nie mogłam odpisywać na Wasze komentarze bowiem jestem dość osłabiona, by siedzieć dłuższy czas przy komputerze. Nawet pisanie tego posta sprawia mi trudność- gubię słowa i myśli- lecz poczucie wdzięczności wobec Was jest silniejsze. Zatem raz jeszcze dziękuję za Waszą obecność na moim blogu. W tym miejscu wysilę się jeszcze na myśl Waltera Chiari, którą dedykuję tutaj obecnym:
"Oto najpiękniejsze życzenie, jakie można komuś złożyć: ...życzę Ci, aby wszyscy po spotkaniu z Tobą pragnęli śpiewać za szczęścia!... i tego właśnie Wam życzę :) I wirtualna karteczka dla Was, którą miałam ochotę zrobić- jak zwykle, z tego, co pod ręką :)
 

1936/ Ogród Botaniczny...

Każdego roku staram się odwiedzać Ogród Botaniczny, który mocno się wpisał w moje dziecięce lata, kiedy niemal dnia dnia było, żebym po nim...

Czym oddycham :/